Jeżeli dotychczas w Twoim pojemniku na odpady większość miejsca zajmowały puszki oraz różnego rodzaju opakowania po napojach – mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Zgniatarka do butelek plastikowych to przyrząd, który pozwoli Ci zatroszczyć się o ekonomiczne wykorzystanie pojemnika na śmieci – pozwoli zmniejszyć wymiary puszek i opakowań do rozmiaru małego krążka.

Dzięki temu wynoszenie śmieci nie będzie obowiązkiem, z którym będziesz się musiał zmagać nawet kilka razy dziennie. Atutem, który przemawia na korzyść każdej zgniatarki do butelek plastikowych jest fakt, iż wykorzystuje one siłę ludzkich mięśni, jednak wspiera ją doskonale opracowanym mechanizmem. Dzięki temu już przy niewielkim nakładzie siły można w prosty, szybki, bezpieczny, wygodny i higieniczny sposób przygotować odpady do wyrzucenia.


W naszej ofercie znalazło się kilka modeli zgniatarek do butelek i puszek. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z naszych Klientów będzie miał okazję sięgnąć po wariant najbardziej mu odpowiadający. Realizacje, które przedstawiamy, są estetyczne i trwałe – doskonale wkomponują się tak w stylistykę kuchni nowoczesnej, jak również tradycyjnej. Także montaż naszych urządzeń okazuje się wyjątkowo prosty – każdy może go dokonać samodzielnie.

Jesteśmy całkowicie przekonani, że nasze przyrządy sprostają oczekiwaniom wszystkich, którzy poprzez proste udogodnienia pragną również zatroszczyć się o środowisko naturalne.

 

Zgniatarka Eko Omega

Zgniatarka Eko Omega
Zgniatarka Eko Omega

Łatwa obsługa

DZIĘKI TEMU URZĄDZENIU: Do standardowego śmietnika zamiast 10 zmieści się ok. 50 butelek

Żadnych skomplikowanych systemów dźwigni, po prostu przesuwasz w dół bez użycia siły. Do zgniatania wykorzystuję się masę ciała a nie siłę mięśni.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiast ( w dni robocze)

Cena: 39,00 zł
szt.

Zgniatarka Ecopress

Zgniatarka Ecopress
Zgniatarka Ecopress

 

Zgniatarka ECOPRESS do plastikowych butelek typu (PET) oraz puszek po napojach i kartonów.

Solidna  elegancka oraz profesjonalna konstrukcja.


Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3-5 dni

Cena: 189,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl