Biopreparaty do utylizacji - bakterie do oczyszczalni, szamba

Dostępne w naszej ofercie bakterie do oczyszczalni to skuteczne biopreparaty, które przeznaczone są do obróbki ścieków. Skutecznie udrażniają osadniki, systemy drenażowe i rury kanalizacyjne, zmniejszają ilość osadów dennych i eliminują nieprzyjemne zapachy. Tabletki do szamba, ze względu na wysoką skuteczność działania, są gwarancją poprawy sprawności działania oczyszczalni, działając w warunkach tlenowych i beztlenowych. Oprócz tego można stosować je w różnym zakresie temperatur i zmian pH. Preparaty do szamba można używać zarówno w publicznych oczyszczalniach, zbiornikach wodnych, jak również gospodarstwach domowych - nie tracą na swojej skuteczności nawet w przypadku stosowania chemii gospodarczej.

Tabletki posiadają w swoim składzie kilka miliardów bakterii i mają zdolność wiązania metali ciężkich. Są też najskuteczniejszymi produktami hamującymi rozwój patogennych drobnoustrojów, takich jak Escherichia coli, Enterobacter, Salmonella, Shigella czy Streptoccocus. Całkowicie bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego. Przed użyciem zalecamy sprawdzenie dawkowania.

 • zwiększają sprawność oczyszczalni,
 • redukują osady denne oraz kożuchy powierzchniowe,
 • poprawiają warunki sanitarne, higieniczne oraz fizyko-chemiczne ujęć wodnych,
 • eliminują nieprzyjemny zapach,
 • usuwają skażenia mikrobiologiczne.

 

Sanidenn PLUS- 0,9kg

Sanidenn PLUS- 0,9kg
Sanidenn PLUS- 0,9kg

Sanidenn 0,9kg to preparat (proszek) do usprawnienia działania wszystkich typów oczyszczalni przydomowych oraz utylizacji ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach.Likwiduje fetory oraz zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, upłynnia osady denne oraz likwiduje kożuchy powierzchniowe. Powoduje rozkład szkodliwych substancji.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: Natychmiast ( w dni robocze)

Cena: 98,00 zł
szt.

Sanidenn TABS 96

Sanidenn TABS 96
Sanidenn TABS 96

W skład tabletek do szamba SANIDENN TABS wchodzi odżywka startowa oraz kompozyt mikrobiologiczny. Zadaniem kompozytu, w składzie którego znajdują się wyłącznie niepatogenne mikroorganizmy jest rozkład oraz usunięcie szkodliwych substancji, takich jak skatol, azotyny, amoniak, indol, związki fosforu i wielu innych. Kompozyt zmienia również pH nieczystości i ścieków, hamuje rozwój patogennych mikroorganizmów a także form przetrwalnikowych owadów oraz endopasożytów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiast ( w dni robocze)

Cena: 115,00 zł
szt.

Sanidenn Tabs 48

 Sanidenn Tabs 48
Sanidenn Tabs 48

Preparat w postaci tabletek przeznaczony do utylizacji ścieków i nieczystości. Jego skuteczność wynika z tego, że jedna tabletka do szamba posiada ponad 5 miliardów bakterii, a odpowiedni skład niepatogennych mikroorganizmów sprawia, że produkt doskonale rozkłada szkodliwe substancje.

SANIDENN TABS sprawdza się zarówno w przypadku przydomowych oczyszczalni ścieków, jak również różnego rodzaju szambach i zbiornikach, w których gromadzone są nieczystości.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiast ( w dni robocze)

Cena: 57,00 zł
szt.

Sanidenn - 450 gram

Sanidenn - 450 gram
Sanidenn - 450 gram

Sanidenn 450gram to preparat (proszek) do usprawnienia działania wszystkich typów oczyszczalni przydomowych oraz utylizacji ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach.Likwiduje fetory oraz zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, upłynnia osady denne oraz likwiduje kożuchy powierzchniowe. Powoduje rozkład szkodliwych substancji.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Natychmiast ( w dni robocze)

Cena: 52,00 zł
szt.

Sanidenn - 25kg

Sanidenn - 25kg
Sanidenn - 25kg

SANIDENN w proszku 25kg dedykowany jest do utylizacji ścieków odzwierzęcych w kanałach oraz basenach z gnojowicą. Zmniejsza kożuchy powierzchniowe. Likwiduje fetory towarzyszące procesom wybierania gnojowicy oraz zwiększa jej wartość nawozową. Poprzez efekt zajętego miejsca higienizuje ją, zdecydowanie redukując rozwój grzybów, pleśni i bakterii chorobotwórczych.

 • Znaczne obniżenie zawartości siarkowodoru i amoniaku w obiektach magazynujących a co za tym idzie redukcja fetorów towarzyszących procesom wypompowywania i rozprowadzania gnojowicy na gruntach.
 • Redukcja kożuchów powierzchniowych.
 • Upłynnienie biomasy, możliwość łatwiejszego wypompowania gnojowicy.
 • Zwiększenie wartości nawozowej gnojowicy bądź obornika.
 • Zdecydowana redukcja patogenów w ściekach odzwierzęcych poprzez efekt zajętego miejsca.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: Towar dostępny na zamówienie

Cena: 1 590,00 zł
szt.

Sanidenn - 4,5kg

Sanidenn - 4,5kg
Sanidenn - 4,5kg

Sanidenn 4,5kg to preparat w proszku do usprawnienia działania wszystkich typów oczyszczalni przydomowych oraz utylizacji ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach.Likwiduje fetory oraz zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, upłynnia osady denne oraz likwiduje kożuchy powierzchniowe. Powoduje rozkład szkodliwych substancji. Dedykowany jest do obiektów o pojemności powyżej 10 m3. Działa w warunkach tlenowych i beztlenowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: Towar dostępny na zamówienie

Cena: 379,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl