Sanidenn PLUS- 0,9kg

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: Natychmiast ( w dni robocze)
Cena: 98,00 zł 98.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Biopreparat  Sanidenn opakowanie - 900 gram

Preparat, bakterie do usprawnienia działania wszystkich typów oczyszczalni przydomowych oraz utylizacji ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach. Likwiduje fetory oraz zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, upłynnia osady denne oraz likwiduje kożuchy powierzchniowe.Powoduje rozkład szkodliwych substancji. Bardzo wydajny !!!

DZIAŁANIE:
W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja niepatogennych mikroorganizmów o ściśle ukierunkowanym działaniu. W przypadku budynków inwentarskich zmniejsza wilgotność, redukuje poziom siarkowodoru i amoniaku, upłynnia i homogenizuje biomasę w basenach gnojowych, zapobiega powstawaniu kożuchów powierzchniowych, poprawia warunki sanitarne wewnątrz tychże obiektów, znacząco ogranicza fetory.W przypadku zastosowania w przydomowych oczyszczalni ścieków usprawnia ich działanie, upłynnia pokłady osadów dennych a co za tym idzie zmniejsza częstotliwość opróżniania, likwiduje kożuchy powierzchniowe, pozwala udrożnić systemy kanalizacyjne i drenażowe, likwiduje fetory, działa w warunkach tlenowych i beztlenowych.

Biopreparat SANIDENN przeznaczony do mikrobiologicznej obróbki ścieków oraz nieczystości w oczyszczalniach, lagunach, szambach oraz w innych obiektach i urządzeniach o podobnej uciążliwości i obciążeniach (stopniu zanieczyszczeń, skażeń , zakażeń), utylizacji gnojówki i gnojowicy w basenach i kanałach, poprawy warunków środowiskowych i sanitarnych w budynkach inwentarskich a także do likwidacji przykrych zapachów i skażeń mikrobiologicznych w otoczeniu takich obiektów.


  zwiększa sprawność oczyszczalni,
   zmniejsza częstotliwość opróżniania zbiorników,
   redukują osady denne oraz kożuchy powierzchniowe,
   poprawiają warunki sanitarne, higieniczne oraz fizyko-chemiczne ujęć wodnych,
  eliminują nieprzyjemny zapach,
  upłynniają pokłady osadów dennych w zbiornikach,
   usuwają skażenia mikrobiologiczne.
   działają w warunkach tlenowych i beztlenowych,
  powodują degradację szkodliwych substancji,
   jest zupełnie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska,

SKŁAD I DZIAŁANIE:
W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja niepatogennych mikroorganizmów o ściśle ukierunkowanym działaniu. W przypadku budynków inwentarskich zmniejsza wilgotność, redukuje poziom siarkowodoru i amoniaku, upłynnia i homogenizuje biomasę w basenach gnojowych, zapobiega powstawaniu kożuchów powierzchniowych, poprawia warunki sanitarne wewnątrz tychże obiektów, znacząco ogranicza fetory. W przypadku zastosowania w przydomowych oczyszczalni ścieków usprawnia ich działanie, upłynnia pokłady osadów dennych a co za tym idzie zmniejsza częstotliwość opróżniania, likwiduje kożuchy powierzchniowe, pozwala udrożnić systemy kanalizacyjne i drenażowe, likwiduje fetory, działa w warunkach tlenowych i beztlenowych.

DAWKOWANIE: 5 gramów preparatu na 1m3 pojemności zbiornika co 7 dni do zlewu lub toalety.

Wyniki badań:


Preparat może być stosowany w obecności zwierząt w tym także wodnych. Trwałość biopreparatu wynosi 24 miesiące od daty produkcji uwidocznionej na opakowaniu, dostępny jest też w opakowaniach:  250gr, 450gr, 0,9 kg, 4,5 kg i 25 kg

Opakowanie 900gr - na 2 lata dla pojemności  2-3m3

Preparat może być stosowany w obecności zwierząt w tym także wodnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl