NA PLUSKWY - oprysk - ONE SHOT 30ml

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 13,00 zł

Cena regularna:

13.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

ONE SHOT OPRYSK NA PLUSKWY 30ML

 

Opis produktu: preparat na pluskwy przeznaczony do wykonywania oprysków na owady. Środek może być efektywnie wykorzystywany do zastosowań zewnętrznych i wewnątrz pomieszczeń (budynki mieszkalne, zakłady przetwórstwa, w szkołach, koszarach, żłobkach, przedszkolach, hotelach, restauracjach, szpitalach itp.). Oprysk na pluskwy może być wykorzystany jednocześnie do zwalczania mrówek i rybików cukrowych. Preparat przeznaczony jest do profesjonalnej dezynsekcji i użytku powszechnego.


 

 

 

 

 

 

 

Sposób użycia: preparat na pluskwy ma formę bardzo wydajnego, ekonomicznego koncentratu. 30ml pozwoli Ci przygotować blisko 5l oprysku na pluskwy! Właściwości biobójcze uzyskujemy już po 2 godzinach od zastosowania preparatu.

 

 

 

 

 

Środki bezpieczeństwa:
 
- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsekcji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na owady: 50 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 2-3 godzin.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.

 

Uwaga: Nie należy stosować preparatu w obecności osób postronnych, szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, chore, zwierzęta. Przed użyciem w miejscach z artykułami spożywczymi, napojami lub środkami żywienia zwierząt, należy szczelnie zabezpieczyć dane produkty.
Osoba rozpylająca środek proszona jest o zachowanie szczególnej ostrożności i opuszczenie pomieszczenia niezwłocznie po rozpyleniu środka. Pomieszczenie powinno być wentylowane, a po 3h od końca rozpylania należy je niezwłocznie wywietrzyć. 
 
Po wywietrzeniu pomieszczenia może być ono oddane do ponownego użytku.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zamieszczonej na produkcie.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl