Co to są biopreparaty?Biopreparaty do oczyszczalni i szamb to niezwykle skuteczny sposób by pozbyć się przykrych zapachów i problemów związanych z obsługą tych urządzeń. Proponujemy Państwu biopreparaty i bakterie do szamb, oczyszczalni przydomowych, przepompowni ścieków, toalet przenośnych, kompostowników, oczek wodnych, stawów i wiele innych.

Preparatów biologicznych najczęściej używamy aby pozbyć się przykrych zapachów z szamba oraz upłynnić złogi w szambie. Dzięki biopreparatom wszelkie nieczystości (odchody,papier, resztki roślinne, tłuszcze) ulegają biodegradacji. Do przydomowych oczyszczalni ścieków zaleca się stosowanie preparatów, które mają za zadanie chronić i odbudowywać florę bakteryjną, niezbędną do prawidłowego działania oczyszczalni.

Stosując regularnie biopreparaty do oczyszczalni i szamb pomagasz środowisku.
Biopreparaty ułatwiają biodegradację środków piorących i myjących, a także chronią twoje szambo, oczyszczalnie, przepompownie. Biopreparaty należy stosować wszędzie tam gdzie istnieją drenaże rozsączające się, tunele, skrzynki a także studnie chłonne i złoża żwirowe. Istnieje bowiem duże ryzyko zatkania się takich odbiorników wody po ściekowej.

Preparaty do szamba wspomagają procesy rozkładu, a także zmniejszają częstotliwość opróżniania zbiorników. Upłynniony ściek można w łatwy sposób zagospodarować. Bakterie do oczyszczalni hamują rozwój wirusów i bakterii chorobotwórczych. Pomagają i przyśpieszają proces rozruchu oczyszczalni po odpompowaniu zbiornika. Rozkładają szkodliwe substancje, tłuszcze, wzmacniają osad czynny.

Biopreparaty są wyselekcjonowanymi mikroorganizmami,takim jak: jak bakterie czy grzyby oraz enzymy lub inne cząstki biochemiczne. Służą do biologicznego rozkładu odpadów organicznych, przyspieszania przemian związków azotu i fosforu oraz blokowania nieprzyjemnych zapachów. Biopreparaty znajdują zastosowanie zarówno w oczyszczalniach miejskich, jak i w gospodarstwach indywidualnych, np. w szambach czy przydomowych oczyszczalniach ścieków.
 
Nasze biopreparaty wykazują się niezwykle skutecznym działaniem, w związku z czym wybrało je już wielu zadowolonych klientów.
 
  • SANIDENN Tabs

    Tabletki do szamba, w których składzie znajduje się ponad 5 miliardów bakterii (na jedną sztukę). Działają skutecznie w różnych warunkach i szerokim zakresie temperatur. Są bardzo skuteczne w redukowaniu kożuchów powierzchniowych i osadów dennych, likwidacji nieprzyjemnych zapachów oraz udrażnianiu drenaży.

  • BIODENN K

    Preparat do szamba skuteczny w mikrobiologicznej obróbce ścieków i nieczystości, w którego 1 gramie zawarte są 2 miliardy bakterii. Powoduje rozpad szkodliwych substancji, takich jak amoniak czy siarkowodór, hamuje rozwój patogennych drobnoustrojów i skutecznie udrażniania rury kanalizacyjne oraz systemy drenażowe.

  • SANIDENN proszek

    Bakterie do oczyszczalni SANIDENN, sprawdzające się w obiektach o pojemności większej niż 10m3. Może być stosowany w lagunach i szambach przydomowych, usprawniając ich działanie, a także likwidując kożuchy powierzchniowe. Działa w warunkach tlenowych i beztlenowych, udrażniając systemy i eliminuje przykre zapachy.

 
 
Sanidenn PLUS- 0,9kg Sanidenn PLUS- 0,9kg
Producent: BioBakt
Cena:

98,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sanidenn TABS  96 Sanidenn TABS 96
Producent: BioBakt
Cena:

115,00 zł

szt.
zobacz więcej
 Sanidenn Tabs 48 Sanidenn Tabs 48
Producent: BioBakt
Cena:

57,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sanidenn - 450 gram Sanidenn - 450 gram
Producent: BioBakt
Cena:

52,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sanidenn - 4,5kg Sanidenn - 4,5kg
Producent: BioBakt
Cena:

379,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl