Preparat na pluskwę - Ekologiczny 1L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Natychmiast ( w dni robocze)
Cena: 34,90 zł

Cena regularna:

34.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis


One Shot   100%  NATURALNY   -   MEGA DUŻE OPAKOWANIE  Z  ATOMIZEREM - 1L
Produkt na bazie naturalnych olejków i wyciągów z roślin.Idealny do stosowania w domu i miejscach publicznych. Świeży cytrynowy zapach wraz z natychmiastową skutecznością to 100 % EFEKT
DZIAŁA KONTAKTOWO.PRODUKT JEST GOTOWY DO NATYCHMIASTOWEGO UŻYCIA !!

One Shot 100% NATURAL

WAŻNE: Należy dobrze wstrząsnąć przed użyciem.

WAŻNE: Przed użyciem należy dokładnie przeczytać całą etykietę.

ZWALCZA:  pluskwy, mrówki, karaluchy, prusaki, świerszcze, skorki, krocionogi, pająki, pchły, kleszcze, rybiki, mkliki itp.

Przed użyciem należy przetestować na niewielkim i niewidocznym fragmencie ściany, tkaniny, dywanu itp. Do stosowania wewnątrz  pomieszczeń.

WEWNĄTRZ pomieszczeń:

Dobrze wstrząsnąć , odkręcić dyszę i ustawić pożądaną kroplę, ustawić dyszę w kierunku opryskiwanej powierzchni i rozpylać bezpośrednio na owady, aż do całkowitego pokrycia powierzchni. Spryskiwać  z odległości około 40 – 50 cm. Spryskiwać schowki, pęknięcia, szczeliny, otwory, szpary w podłogach, wzdłuż listew przypodłogowych  i za szafkami. Łóżko i pod łóżkiem , stelaż łóżka. Kaloryfery i rury centralnego ogrzewania, skrzynie na pościel oraz szuflady i wnętrza szaf.

Spryskiwać aż do zmoczenia powierzchni i jak największej liczby owadów, jeżeli to możliwe. Powtórzyć w razie potrzeby.

 

POSTĘPOWANIE Z PUSTYMI OPAKOWANIAMI:

Pustych opakowań nie używać, nie uzupełniać innymi produktami. Zużyte wyrzucić do kosza, przekazać do recyklingu lub zwrócić do producenta.

Może powodować umiarkowane podrażnienie oczu. Unikać kontaktu z oczami. Po pracy należy dokładnie umyć się wodą z mydłem.

W przypadku podrażnienia oczu: Trzymaj oko otwarte i płucz powoli i delikatnie wodą przez 15 min. Wyjmij soczewki kontaktowe, jeśli są obecne, po 5 minutach płukania oka, a następnie kontynuuj płukanie.

W zakresie zgodnym z obowiązującym prawem kupujący przyjmuje całą odpowiedzialność za bezpieczeństwo i  użytkowanie niezgodne z instrukcją.

Producent oświadcza że jest to produkt pochodzenia naturalnego i z uwagi na skład nie podlega obowiązkowi rejestracji.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, unikać kontaktu z oczami.

SKŁAD: Wyciąg z Viburnum opulus 0,001 %, wyciąg z Symphoricarpos abus  0.001 %, wyciąg z Viscum album 0.001%, wyciąg z Gratiola officinalis 0,001%oleum opuntia ficus-indica 05 % , oleum argania Spinosa 1%, oleum leptospermum scoparium 2%, oleum dianthus 1 % , oleum carum car vi 0,5%, oleum pogostemon cablin 0,2%, oleum ariantium 1%, oleum Cananga odorata 0,1%, Rosmarinus officinalis 0,5%, oleum Acorus calamus 0,1 %, oleum Thymus vulgaris 0,5%, oleum Origanum vulgare 1 %, oleum Pimpinella anisum1%, oleum foenicullum vulgare 0,1%, oleum citrus Limon 0,2%, oleum cassia 1%,  inne składniki 89,30% aquae, emulsifier, Polygluceryl Oleate, prunus, Paraffinum Liquidum , citrid acid.

ZADBAJ O SWOJE OTOCZENIE, UŻYWAJ ŚRODKÓW NATURALNYCH

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl