Ekologiczny preparat na mszyce 0,5L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Natychmiast ( w dni robocze)
Cena: 18,00 zł 18.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

One Shot NATURAL

ZWALCZA: mszyce, wciornastki, przędziorki i roztocza we wszystkich fazach rozwojowych, wełnowce, miseczniki, mączliki, miodówki, tarczniki, ochojniki itd. Stosować do ochrony roślin ozdobnych, sadowniczych, warzyw i ziół.

Dokładnie opryskać wszystkie części rośliny, na której żerują szkodniki – szczególnie dolną stronę liści, unikać spryskiwania płatków kwiatów. Zabieg powtórzyć po 7-14 dniach w zależności od stopnia nasilenia populacji szkodników. Preparat ma działanie kontaktowe. Produkt można bezpiecznie stosować w: domu, na balkonie, ogrodach przydomowych i działkowych. Zabieg wykonać rano lub wieczorem

w temperaturze poniżej 25 st. C

Przed użyciem należy przetestować na niewielkiej części rośliny, czy w ciągu 5 dni nie wystąpią objawy niepożądane. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

WEWNĄTRZ i NA ZEWNĄTRZ: Dobrze wstrząsnąć, odkręcić dyszę i ustawić pożądaną kroplę, ustawić   dyszę w kierunku opryskiwanej powierzchni i rozpylać bezpośrednio na owady, aż do całkowitego pokrycia. Spryskiwać z odległość około, 40 cm – 50 cm. Spryskiwać do zmoczenia powierzchni i jak największej liczby owadów, największej jak to możliwe. Powtórzyć w razie potrzeby. SPRYSKIWAĆ do zmoczenia powierzchni, nie dopuść do spływania preparatu z liści. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, unikać kontaktu z oczami. POSTĘPOWANIE Z PUSTYMI OPAKOWANIAMI: Pustych opakowań nie używać, nie uzupełniać innymi produktami.  Zużyte wyrzucić do kosza,  przekazać do recyklingu, lub zwrócić do producenta produktu. Może powodować umiarkowane podrażnienie oczu. Unikać kontaktu z oczami. Po pracy, należy dokładnie umyć się wodą z mydłem.

W przypadku podrażnienia oczu: Trzymaj oko otwarte i płucz powoli i delikatnie wodą przez 15-20 minut. Wyjmij soczewki kontaktowe, jeśli są obecne, po 5 minutach płukania oka, a następnie kontynuuj płukanie. W zakresie zgodnym z obowiązującym prawem kupujący przyjmuje całą odpowiedzialność za bezpieczeństwo i użytkowanie niezgodne z instrukcją.

WAŻNE: Należy dobrze wstrząsnąć przed użyciem.

WAŻNE: Przed użyciem należy dokładnie przeczytać całą etykietę.

 

Produkt na bazie naturalnych olejków i wyciągów z roślin. Nie zawiera chemii
Idealny do stosowania w domu i miejscach publicznych.
Świeży cytrynowy zapach wraz z natychmiastową skutecznością to 100 % EFEKT
DZIAŁA KONTAKTOWO. PRODUKT JEST GOTOWY DO NATYCHMIASTOWEGO UŻYCIA !

ZADBAJ O SWOJE OTOCZENIE, UŻYWAJ ŚRODKÓW NATURALNY

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

KPAX Piotr Tworek

Zamów telefonicznie! Zadzwoń: 668 550 323 sklep@ekofamilia.pl
ul. J.H. Dąbrowskiego 431 60-451 Poznań woj. wielkopolskie
6141137879

Sklep internetowy Shoper.pl